Hakkımızda

2007 yılında kurulan firmamızın merkezi İstanbul’da olup işletmekte olduğumuz illerde bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır. YEDİKULE REKLAM Açıkhava reklamcılığı konusunda on yılı aşkın tecrübesiyle ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Dağıtım zinciri olan ve tüketiciye doğrudan ulaşmak isteyen firmalara, günlük yaşantı içerisinde en çok kullanılan Açıkhava mekânları ve noktaları tercih edilerek beklentilerini karşılayan çözümler üretmektedir. Hedef kitlesine kolayca ulaşabilen ve akılda kalıcı yöntemlerle markalara değer katar.

Türkiye genelinde yaklaşık 20’den fazla il ve ilçesinde uygulama hizmeti olan firmamız, yatırımları ve iş ortaklıkları sayesinde her geçen gün büyümektedir.

Kaliteli ve modern tasarımlarıyla Avrupa standartlarında ürettiği Durak, CLP, Billboard ve Megalight’lardan oluşan şehir mobilyaları ile Yedikule Reklam, iyi bir vizyon ve sorunsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Ürün ve tanıtım etkisi

 

Reklamınızın sizin seçtiğiniz yerde ve istediğiniz boyutta hedef kitlenize ulaşmasını sağlayan tek mecra açıkhavadır.

Büyüklüğüyle göz doldurmasını isterseniz digital etkisi ile ilgi odağı led tv ler, trafiğin yoğun olduğu yerlerde sıkça görülmek için megalight ya da otobüs duraklarına yerleştirilecek reklamınızın etkisi uzun süreler akılda kalacaktır.

Başka hiçbir mecra reklamınızı diğerlerinden ayrı bir şekilde ve istediğiniz boyutlarda gösterilmesini garanti edemez.

İmaj tanıtımı

 

Açıkhavanın markanızı tanıtmadaki gücü reklamların sokaklardan satış noktasına kadar taşınabilmesinden kaynaklanıyor. Araştırmalara göre açıkhavada pazarlanan markaların diğer mecralarda (tv ,gazete,dergi sosyal medya ) verilen reklamlara oranla yüzde 40 daha fazla akılda kalıcı olduğu saptanmış.

Diğer bir deyişle açıkhava reklamlarının markalaştırma gücü; tüketicinin aklında yer etmesi açısından diğer mecralara oranla yüzde 40 daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Açıkhava reklamcılığı sayesinde

– Markanızın tanıtımını yapabilirsiniz, imaj değiştirme yada geliştirme çalışmalarınızı çok ucuza mal edebilirsiniz.
– Geniş kitlelere ulaşarak piyasada sesinizi etkili ve en ekonomik boyutlarda duyurabilirsiniz.
– Hedef müşteri kitlenizin yoğunlukta bulunduğu bölgelere yoğunlaşabilir, ve hatta onların alışveriş yaptıkları mekanlarda kendinizi gösterebilirsiniz. (Avm çevreleri ,hastaneler,marketler, sıcak yada soğuk tüketimin bulunduğu tüm mekanların etrafındaki kitlelere)
– Diğer medyada yayınlanmış reklamlarınızın etkisini açıkhava’da uzun bir süre devam ettirebilirsiniz.
– Müşterilerin alış veriş alışkanlıklarını satış noktasında yapılan reklamlarla değiştirme imkanı bulabilirsiniz.
– uzun süreli sürekli etkili olmasını otobüs durakları , megalight ve led tv kullanımlarında markanızın kendi gücünü hissedebilirsiniz .